تفاوت سرور نسخه قدیم با جدید

با سلام

هنگام خرید سرور تیم اسپیک با 3 نوع سرور مواجه میشوید 

در زیر توضیح کامل در مورد سرویس ها داده شده

سرورهای تیم اسپیک ما در 3 نوع به شرح زیر ارائه میگردد .

خرید سرور تیم اسپیک سرورهای تیم اسپیک عادی نسخه قدیم : این نسخه ورژن قدیمی و اصلی خود شرکت تیم اسپیک میباشد(نسخه 3.0.13.3) و از پایداری کامل برخوردار میباشد . تنها مشکل این ورژن عدم پشتیبانی کلاینت های بالاتر از ورژن 3.1.10 هست  

 

خرید سرور تیم اسپیک سرورهای تیم اسپیک عادی نسخه جدید : این نسخه حدود 1 سال توسط یک تیم برنامه نویسی ارائه شده و خیلی ها در حال استفاده از این نوع نسخه در سراسر دنیا میباشند.تیم اسپیک ایران به عنوان پارتنر این تیم برنامه نویسی مشغول به فعالیت میباشد . از ویژگی این نوع سرور میتوان به پشتیانی کردن از تمامی نسخه های کلاینت های تیم اسپیک اشاره کرد . تنها ایراد این نسخه نسبت به نسخه قدیمی امکان وجود باگ هایی در سرور میباشد که با گزارش کاربران ما این باگ ها رو به تیم فنی گزارش کرده و رفع مینماییم(باگ امنیتی در این نسخه وجود ندارد)

 

خرید سرور تیم اسپیک سرور های اورجینال و غیر کرکی : این نوع نسخه سرور تیم اسپیک از آخرین ورژن اصلی شرکت تیم اسپیک استفاده میکند.پایداری کامل سرور و عدم وجود هرگونه باگ از ویژگی های این سرورها میباشد. تنها عیب این نسخه ها عدم پشتیبانی از کلاینت های نسخه قدیمی و نسخه کرک شده اندروید هست که البته با خریداری کردن نسخه اصلی تیم اسپیک برای گوشی های اندروید و ایفون این مشکل حل خواهد شد.

 

 

  • Email, SSL
  • 1 کاربر این را مفید یافتند
آیا این پاسخ به شما کمک کرد؟